Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czemu warto założyć swój blog

O tym, że internetowe blogi dają możliwość zarabiania, zapewne słyszało wiele osób. Rzeczywiście tak jest, warto zatem poznać trochę możliwości, jakie dają takie serwisy. Rzecz jasna trzeba pamiętać, że taki zarobek wcale nie będzie taki prosty i przyjemny, jak będzie się komuś wydawało. Wystartowanie z takim blogiem, przygotowanie artykułów, a także rozreklamowanie później wymagać będzie sporo pracy, a pewności żadnej nie będzie, czy wszystko się uda. Na pewno dużym plusem blogów dla osób, które chcą dopiero zacząć, jest niski koszt finansowy na start. Jeśli ktoś chce, to może nie wydać nawet złotówki, a skorzystać z którejś z darmowych platform, jakich parę działa w internecie.

Lepszym rozwiązaniem jednak będzie uruchomienie bloga na własnym adresie, lecz razem z opłaceniem hostingu koszt na rok zapewne nie przekroczy kilkuset złotych. Najczęściej wykorzystywaną blogową platformą jest WordPress, i z wielu przyczyn warto właśnie na niego postawić. Po pierwsze nie jest on płatny, a oferuje równocześnie ogromne możliwości jeśli chodzi o zarządzanie czy wygląd. Posiada on także ogromną liczbę wtyczek i dodatków rozszerzających funkcjonalności, w tym również pod kątem SEO. Instalacja i podstawowa konfiguracja WordPressa wraz z szatą graficzną nie powinna zająć dłużej niż godzinę, i po upływie tego czasu już można umieszczać pierwsze wpisy. To, jaki będą miały charakter, zależy od pomysłu właściciela.

Niektórzy wolą się skupić na wąskiej tematyce, na jakiej znają się dobrze, z kolei inni decydują się na założenie bloga wielotematycznego, w którym między innymi się znajdą zagadnienia takie jak znak zodiaku skorpion. Jeżeli takie artykuły będą odpowiednio napisane i posiadające ciekawą treść, to można będzie liczyć na sporą liczbę odwiedzających. A taka popularność przełoży się na zarobkowe możliwości, na przykład na reklamach czy programach partnerskich. Niektórzy posiadacze takich blogów współpracują również z różnymi firmami, umieszczając artykuły sponsorowane czy też promujące różne usługi i produkty.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY