Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Działanie oczyszczające białej szałwii

Właściwości prozdrowotne białej szałwii były już dawno potwierdzone naukowo. Można o nich czytać też na stronie GoldenTeacher. Zioło to oddziałuje przeciwutleniająco, jak i wspomagająco w leczeniu dowolnych schorzeń bakteryjnych i wirusowych. biała szałwia jest w stanie uwolnić także jony ujemne, jakie neutralizują jony dodatnie obecne w powietrzu. Mogą one powstać na przykład z pleśni albo z sierści zwierząt domowych. Z tego względu też zmniejsza ryzyko pojawienia się schorzeń układu oddechowego albo alergii.

Pozytywny wpływ białej szałwii udokumentowany jest w licznych badaniach uniwersyteckich. Okazało się, iż biała szałwia może okazać się pomocą w profilaktyce schorzeń wywołujących nowotwór. Posiada także działanie zmniejszające stany zapalne a także przeciwbakteryjne. Wybrane badania wskazały także, że w roślinie takiej znajduje się związki chemiczne odpowiedzialne za zminimalizowanie stresu a także polepszenie nastroju. Jeśli rozpali się kadzidło w sypialni, to można uwalniać się od napięć i od lęków. Można również dostrzec polepszenie, jeśli chodzi o jakość snu.

Na portalu podane jest również, w jakich miejscach białą szałwię można kupić. Są to: sklepy z ziołami, sklepy aromaterapeutyczne, a także sklepy ezoteryczne. Liście białej szałwii są związane w pęki, wobec czego wystarczy je zamieszczać w naczyniu uodpornionym na ogień oraz podpalić. Biała szałwia ma słusznie przypisywanych tak sporo wartościowych cech.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY