Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Food trucki w amerykańskim stylu

Akcesoria, jakie mogą zostać użyte w food truckach SHINE każdorazowo dostosowane są do oczekiwań klienta a także do tego, czego on od konkretnej przyczepy oczekuje. W obrębie serii wiodących, takich jak: Summer Series, Summer Series S, Spring Series oraz Shine York można wobec tego spodziewać się dobrania dodatkowych sprzętów, użycia dowolnie wybranej kolorystyki a także wykonania food trucka w optymalnie dobranym pod dane użycie rozmiarze. Decydując się na przyczepy gastronomiczne SHINE zleceniodawca dostaje to, co cechuje najwyższa jakość wykonania.

Wśród wyposażenia dodatkowego oferowane są: miejsce na butlę gazową, oświetlenie zewnętrzne ledowe, skrzynka agregatu na dyszlu, półka ścienna, zewnętrzne przyłącze wodne, kanalizacyjne i gazowe, podłączenie siłowe 400 V, okap zrobiony ze stali nierdzewnej z wentylatorem, świetlik i wentylator wyciągowy na suficie, nadający się do schowania stopień wejściowy, instalacja gazowa, drzwiczki przesuwane z półką, logo z reklamą, opcja zastosowania reklamy na dachu oraz zamontowanie odtwarzacza multimedialnego. Z kolei, jeśli klient będzie mieć jakieś innego rodzaju pomysły, to też może się decydować na podanie tego, na czym mu zależy. Projektanci SHINE spełnią takie wymagania. Czymś nowym w propozycji sprzedażowej są rowery gastronomiczne. Tego typu ergonomiczne obiekty sprzedażowe dostosowane są głównie do wydawania napojów. Sprawdzą się na imprezach plenerowych.

Interesujący design, niewielkie wymiary, wysoka jakość wykonania oraz opcja ustawienia roweru każdego dnia w innym miejscu to największe walory takiego rozwiązania. Zwłaszcza że wystarczy zaprezentować własną koncepcję i eksperci z firmy udzielą podpowiedzi, jakie rozwiązania są rekomendowane. Indywidualne nastawienie pozwala utworzyć harmonijny profil biznesowy i można dobrze być kojarzonym. Food trucki w amerykańskim stylu prezentują się wyjątkowo okazale. Można wtedy swój biznes rozwinąć wzorowo.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY