Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Informacje w temacie złej podróży

Wiadomości na temat złej podróży wskazane są na witrynie w wyjątkowo przystępny sposób oraz wyczerpują one zagadnienie w pełni. Dlatego jeżeli ktokolwiek chce się bardzo dobrze zorientować, to ma pewność, iż to może uzyskać. Bad trip to określenie na przerażające lub trudne doznania po zażywaniu substancji psychoaktywnej. Zwykle przeżycia te pojawiają się po LSD. Mogą wówczas pojawiać się: urojenia lub stany lękowe różnego stopnia.

Najczęściej bad trip pojawia się u spożywających narkotyki, jacy nie posiadają sporo przygód powiązanych z konkretną substancją. Kiedy będą mieć natomiast osobiście w sobie napięcie emocjonalne powiązane z kłopotami dnia codziennego, to istnieje znacznie większe prawdopodobieństwo, iż bezpośrednio u nich pojawi się zła podróż. Ponadto wydarzenie takie może być efektem nieodpowiedniego set and setting, a więc negatywnego nastawienia o podłożu psychologicznym, niesprzyjających sytuacji lub złego doświadczenia psychodelicznego. Set w tym przypadku wskazuje na stan psychiczny, nastrój, myśli oraz oczekiwania, a setting to całość czynników, jakie dostarczone są przez środowisko zewnętrzne.

Mogą one pochodzić na równi od ludzi, jak i od miejsca. W związku z tym, nie opłaca się przyjmować narkotyków, gdy nie będziemy czuć się dobrze w wybranym miejscu. Jeśli ktoś będzie zmagać się z jakimś, nawet najmniejszym stanem niepokoju, to też powinien zastanowić się, czy nie zażywać narkotyku w innym przedziale czasowym. Nie warto albowiem ulegać opinii większości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY