Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Sportowe felgi – czy opłaca się kupować do swojego auta

Jeżeli ktoś chce szybko i stosunkowo tanio zmienić wygląd samochodu, to w pierwszej kolejności może się zastanowić nad wymianą felg. To właśnie felgi stanowią podstawę tak popularnego optycznego tuningu optycznego, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Felgi JR Wheels są zauważalne praktycznie od razu, w szczególności jeśli mają ciekawą budowę i wyróżniają się swoim wyglądem. W przypadku felg fabrycznych, dostarczanych na wyposażeniu, przeważnie wygląda to nijako, ponieważ seryjne felgi niczym szczególnym się nie wyróżniają.

Całkowicie odmiennie inaczej jest, jeśli ktoś zobaczy propozycję którejś z firm zajmujących się sprzedażą felg do tuningu. Liczba dostępnych wzorów jest naprawdę duża, dochodzą do tego dodatkowo rozmaite kolory, i dlatego wybór dla wielu właścicieli samochodów stanowi spore wyzwanie.

Przede wszystkim trzeba się dobrze zastanowić nad tym, jak te nowe felgi concaver mają wyglądać. Bardzo popularne między innymi są w ostatnim czasie modele z większą ilością cienkich szprych. W pewnych produktach jest ich nawet koło dwudziestu, a wyglądają one faktycznie nowocześnie i ciekawie. Szczególnie jeżeli zostanie wybrana większą średnica, a jednocześnie opony o niższym profilu. Wówczas samochód nabierze sportowego charakteru, a to wszystko przy tak niewielkich zmianach jak nowe felgi.

Przy wyborze należy zwrócić uwagę na parę istotnych spraw. Oczywiście niezwykle istotna jest średnica z uwzględnieniem zakładanych opon, które muszą pasować do tego, co przewiduje producent. Obowiązkowo przyjrzeć się też należy szerokości. Jeśli zostaną kupione superlekkie felgi SL02 za szerokie, to będą one wystawały za obrys karoserii. W takiej sytuacji z pewnością auto nie przejdzie przeglądu, a jeżeli kierowca zostanie zatrzymany przez patrol policji, to dostanie mandat. Przy zakupie bardzo pomocnym rozwiązaniem są wirtualne przymierzalnie felg. Sprawdzi się w nich wygodnie, jak wybrany model będzie wyglądał na danym samochodzie, co umożliwi szybkie zweryfikowanie, czy faktycznie spełni on oczekiwania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY