Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Skoki spadochronem organizowane przez Strefę Skoków

Skoki spadochronem oferowane przez Strefę Skoków w tandemie z pilotem odbywają się w całym kraju. Warto sprawdzać, w jakich miastach są proponowane, jakie są szczegóły oraz jaka jest należność za skok. Jeżeli ktokolwiek zdecyduje się na skakanie ze spadochronem, to może od razu dowiedzieć się wszystkiego od pracowników firmy. Główne informacje podane są też na witrynie internetowej.

Skok spadochronem to zdarzenie nie do porównania z żadnym innym i jeśli tylko interesant ma takie marzenie, to musi się zdecydować. Prędkość przekracza wówczas 200 km na godzinę. Można oglądać zatrzymujące dech w piersiach krajobrazy, jak i poczuć adrenalinę w czystej formie. Głównie natomiast jest to doskonała zabawa, jakiej bez wątpienia przez długi czas nie da się zapomnieć. Wysokie kwalifikacje instruktorów to gwarancja bezpieczeństwa.

Skok w dwie osoby, to skok, w jakim pilot będzie skakać wspólnie z klientem. W tandemie czasza dostosowana jest do dwóch osób. Klient jest z kolei doczepiony do spadochronu za pomocą specjalnie zaprojektowanej uprzęży mocującej. Skok wykonany jest z wysokości 3000 do czterech tysięcy m, zależnie od miejsca, w jakim się odbywa.

Przed otwarciem spadochronu i przed tym jak realizowany jest skok ze spadochronem w tandemie pasażer jest przeszkolony. Skok trwa od 35 do 55 s. Spadochron główny otworzy się na wysokości tysiąc siedemset metrów, a później następuje szybowanie na otwartej czaszy przez około 5 do 10 m. Pasażer ma wtedy sposobność do spróbowania samodzielnego sterowania lotem ze spadochronem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY